ÖVRIGT / Diverse / Vaser 13138305
nr 1313 8305
Vaser
3 st, cloissonné, 1800-tal. Höjd: 16-23 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:13:05
150 kr